Sosyal Medya
destek almak için bize ulaşabilirsiniz

Kurumsal Web Tasarım

İnternet çağı içinde birçok firma geleceğe yönelik adımlar atmak için internet dünyasının bir parçası haline geliyor. İnternet kullanımındaki yaygınlaşmayla birlikte birçok firma kurumsal yapısını tamamlamak adına web sitesi kuruyor. Ancak bir web sitesi sahibi olmakla iş bitmiyor.  Hedeflerinize ulaşmak, marka bilinirliğini arttırmak ve hedef kitlenize ulaşmak için kurumsal web tasarım hizmeti almanız gerekiyor.

Kurumsal olarak tasarlanan bir web sitesi firmanızın tüm özelliklerini yansıtacaktır. Web siteniz üzerinden marka logosu, marka renkleri, hitap dili ve kullanıcı deneyimi gibi birçok özelliği web sitenize doğru şekilde entegre ederek kurumsal yapınızı koruyabilirsiniz.  Doğru tasarlanmış web sitesi ile marka prestijinizi arttırabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.  Kurumsal web sitesine sahip olmadan önce sizlere birçok konuda doğru çözümleri sunacak Proweta ile tanışabilirsiniz.

 

Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olur?

 

Web sitenizin kurumsal olduğunu ortaya koyan temel özellikler şu şekildedir;

 

Profesyonel Web Tasarım

Web tasarımınızın kurumsal yapınızı yansıtması gerekiyor. Ana sayfa, iletişim sayfası, hizmet sayfaları, ürün sayfaları ve sitenizin diğer tüm sayfaları tasarım açısından kurumsallığınızı ortaya koymalıdır Web sitenizdeki görseller ve içerikler kaliteli olmalıdır.

Web tasarımınız sade ve modern olmalıdır. Logonuz; firma renkleri ve web sitesi renkleriyle uyumlu olmalıdır. Proweta sizlere en modern tasarımlara sahip web sitesine kavuşmayı vadediyor.

 

Kaliteli Web Sitesi İçerikleri

Web sitenizin tasarımı kadar içerikleri de önemlidir. Özgün, doğru optimize edilmiş ve ziyaretçi kitlenize aradığını veren içeriklere yer vermelisiniz. Blog sayfanız, sıkça sorulan sorular bölümünüz müşterilerinize bilgi vermelidir. Ayrıca içeriklerinizi eklerken SEO ayarları konusunda da pratik bir yönetim paneline sahip olmalıdır. Proweta ile bilgi sahibi olmadan da SEO uyumlu bir şekilde içeriklerinizi ekleyebileceğiniz bir yönetim paneline sahip olabilirsiniz.

 

Güçlü Yazılım Alt Yapısı

Kurumsal web tasarım çalışmalarının en önemli ayaklarından biri güçlü yazılım alt yapısıdır.  Web sitenize eklediğiniz formlar doğru şekilde oluşturulmalı ve ziyaretçilerinize doğru geri bildirimler sunulmalıdır.

Dinamik bir yönetim paneliniz olmalıdır. Proweta sizlere çok dinamik ve pratik bir yönetim paneli vadeder.  Ayrıca e ticaret siteleri için ziyaretçilere kusursuz bir alışveriş ve ödeme deneyimi sağlamalıdır. Sosyal medya hesaplarıyla entegre bir web siteniz olmalıdır.

 

Yüksek Teknolojiyle Donatılmalıdır

Proweta, web sitenize ileri teknoloji sağlar. Web sitenize tüm mobil cihazlar ve tarayıcılardan sorunsuz olarak bağlanabilirsiniz.  Site hızınızı her zaman optimize edebilir ve tek bir panelden web sitenizin tüm alanlarını görebilirsiniz.  Kurumsal web tasarım hizmeti almak ve Proweta farkını yaşamak için bize ulaşın.

Formu Doldurun,
Biz Size Ulaşalım!