Sosyal Medya
destek almak için bize ulaşabilirsiniz

İnternet Sitesi Nasıl Kurulur?

Dijital bir kimlik oluşturabilmek için öncelikle web sitesine sahip olmanız gerekiyor. Web dünyasındaki ofisiniz olan internet sitenizi oluşturmak her ne kadar kolay görünse de dijital dünyanın çok hızlı değiştiğini unutmayın. İnternet sitesi yapmak için profesyonel bir ekiple çalışmanız gerekiyor.  Web sitesini ücretsiz şekilde kurabilirsiniz. Ancak bu şekilde istediğiniz özelliklere sahip bir web sitesi oluşturmanız çok zordur.

Hedef kitlenizin ilgisini çekecek ve kurumsal özelliklerinizi öne çıkaracak bir web sitesi için Proweta’yı tercih edebilirsiniz.

 

İnternet Sitesi Kurma Adımları Nelerdir?

 

İnternet sitesi yapmak için şu adımları izlemeniz gerekiyor;

 

Hosting ve Domain Seçimi: Öncelikle kurumunuzu yansıtacak bir domain seçmeniz gerekiyor. kaliteli, yüksek trafikleri kaldırabilecek bir sunucu kiralamanız gerekiyor. Bunun için profesyonel bir hosting firmasıyla çalışabilirsiniz.

 

Web Sitesi Yönetim Panelinin Kurulumu: Web siteniz için ihtiyacınız olan bir domain ve sunucu kiraladıktan sonra sıra yönetim panelinin kurulumuna geliyor. Proweta yönetim paneli konusunda firmalarına büyük kolaylıklar sağlıyor.  Web sitenizin tamamı arama motorlarına uyumludur.

 

Web Sitesinin Tasarımının Yapılması: Web sitenizin alt yapısının kurulmasının ardından istediğiniz tasarım çalışmaları hayata geçiriliyor. İnternet sitesi yapmak isteyenler Proweta’yı seçtiğinde tüm mobil cihazlar ve tarayıcılarla uyumlu modern tasarımlara sahip olabilirler.  Bunun yanında web siteniz sektörünüzle uyumlu şekilde tasarlanır.

 

Web Sitenizin Kontrollerinin Yapılması: Web sitenizin tasarımı sonrasında demo tasarım üzerinden sizin onayınız alınır. Web sitenizin nasıl bir tasarıma sahip olacağını ve yönetim panelinin kullanımını demo üzerinde kolayca görebilirsiniz. Sizler de onay verdikten sonra web sitenizin ön kontrolleri yapılıyor.

 

Web Sitenizin Yayına Alınması: Web sitenizin tüm kontrolleri yapıldıktan sonra yayına alınma süreci başlar. Proweta ile çalışmanın meyvelerini web sitenizi yayına aldıktan sonra görebilirsiniz. Ekibimiz internet sitesi yapmak istediğinize yönelik talebinizden sonra kısa süre içinde sizlere hayal ettiğiniz web sitesini sunuyor.

 

Web Sitesi Tasarımı Sonrası Destek:  Proweta ile çalıştığınızda iş ortaklığımız web sitesi tasarımı sonrasında da devam ediyor. Web sitenizin yönetimi sürecinde de sizlere her zaman destek oluyoruz. Zirvedekilerin tercihi Proweta ile sizler de markanızı zirveye taşıyacak adımlar atmaya başlayabilirsiniz.

Formu Doldurun,
Biz Size Ulaşalım!